Baculi.net - měkká krása  
  Baculi.net - obrázky  
  Baculi.net - grafika  
  Baculi.net - texty  
  Baculi.net - odkazy  
  informace pro přispěvatele  
  kontakt na autora  
  česky     English  
  Informace pro přispěvatele  

  Zaměření stránek  
je jasné, takže zveřejňovat budeme jen příspěvky týkající se plnoštíhlých a silných žen; pouze eroticky zaměřené texty a obrázky svlečených baculek určitě nejsou podmínkou.

  Předpokládáme, že zasílatel  
příspěvků má autorská práva k materiálům, souhlas jejich majitele nebo jejich autor není známý, souhlasí s jejich volným bezplatným šířením, a s jejich zveřejněním souhlasí všechny zúčastněné osoby.

  Zveřejňovat nebudeme  
například cokoliv baculky i jejich obdivovatele urážející, příspěvky obsahující mužskou homosexualitu, výrazné násilí a podobné nechutnosti, piercing nebo tetování na ženském těle nebo propagaci prostituce.

  Vyhrazujeme si  
právo posuzovat obsah příspěvků, třídit je a upravovat bez výrazných zásahů do obsahu a případně je i bez udání důvodu nezveřejnit.

  Zavazujeme se,  
že zveřejníme informace o přispěvateli v tom rozsahu, v jakém je nám sám poskytne, případně i v menším, pokud to výslovně v mailu uvede; po zveřejnění souborů na stránkách vám zašleme informaci, kde je najdete; pokud si později bude přispěvatel přát, odstraníme ze stránek jeho příspěvky v nebližším možném termínu.

  Technické požadavky:  
nejlépe používejte běžné formáty, jako jsou z textové DOC, HTM, RTF, TXT, grafické GIF, ICO, JPG, PNG nebo video MPG, WMV; můžete ale použít i jakékoliv jiné, pokud bude existovat možnost konverze.